Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székesfehérváron rendszertelen...

Székesfehérváron rendszertelen menzesszel keresek nőgyógyászt. Először mindenképp a kórházba mennék tesztelni! Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
Dr. Bata Barnáról sok jót olvastam már!Ő pl rendel még a fehérvári kórházban?Ha nem kihez menjek?Sajnos attól tartok psos-es vagyok!Elég tipikusak a tüneteim sajnos!Szóval tényleg egy jó doki kéne, hogy mielőbb rendbe hozzon és jöhessen a baba.

2012. máj. 15. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:
jav.: ...attól tartok PCOS-es vagyok...
2012. máj. 15. 15:13
 2/5 anonim válasza:
Nem ismerem az ottani nődokikat, de azt tudom, hogy dr.Deák Csabához NE MENJ! Engem félrekezelt!
2012. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Akkor őt elkerülöm!
2012. máj. 17. 09:17
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy más dícséri, de én is elkerülöm. Pedig az elején nagyon meg voltam elégedve vele. Aztán nagyon hamar feltűnt, hogy pénzéhes.Volt olyan, amikor a váróban beszélgettünk és mindenkinek az volt a baja -PCO- AKKOR MÁR KICSIT GYANÚSSÁ VÁLT A DOLOG.aZT IS KÖZÖLTE VELEM, H NEM LEHETEK TERHES EMIATT.áTMENTEM EGY MÁSIK DOKIHOZ, AKI TOTÁL MÁSHOGY ÁLL A DOLOGHOZ S AZT MONDJA, H MINDENKÉPPEN LESZ.Azért ez nem mindegy!
2012. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát botrány, hogy orvos és orvos között mekkora a különbség!És azt megtudhatom ki ez a másik orvos aki babát ígér?PCO-ra milyen kezelést kapsz?És magán dokihoz jársz, vagy a kórházba?Anyagilag sajnos nem állok úgy, hogy megengedhessem magamnak a magándokit! :( Viszont az egészségem meg fontos!Hogy babánk legyen az pedig mindennél fontosabb, de amiben csak lehet megpróbálok spórolni!Nem mindegy hogy egy bizonyos vizsgálat ingyen van, vagy pedig 10 ezrekbe kerül!Remélem azért kórházban van olyan orvos is aki tud segíteni!
2012. máj. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!