Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekdaganat is lehet?...

Petefészekdaganat is lehet? El vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 14 éves lány vagyok. A menstruációm után 8-9 nappal barna folyásom volt. Anya cickafark teába ültetett, talán az segített. Azóta nem véreztem, de a derekam alul fáj jobb oldalt, a jobb petefészkembe is néha bele-belenyilal. A menstruációm normális volt.


Olvastam mindenfélét interneten és eléggé megijedtem. Komoly bajom lehet?


Pénteken megyünk ultrahangra.



2017. dec. 17. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Éjfélkor levágott kos vérébe kell keverni újholdkor született bagoly tollát és vizisikló pikkelyét. Az segít.


Vagy nem... kb ilyen a cickafark tea is. Anyád retardált, ilyennel egyből orvoshoz kell menni.


Vagya kondás legszennyesebb inge is segíthet.

2017. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az aranyos kommented, megyünk orvoshoz pénteken. Kérlek ne sértegesd anyát, mindent megtenne értem és a teával segíteni próbált. Remélem jobban érzed magad, hogy az általam legjobban szeretett személyt szídtad.
2017. dec. 17. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gyulladás vagy cysta.

Ne olvasgass a tüneteidről! Bírd ki péntekig.

Ha hasi uhd lesz, akkor legyen vizelet a hólyagodban, hogy jobban láthassák a kismedencét.

Majd írj légyszi, hogy mi lett!

2017. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Holnap menjetek az orvoshoz, mivel erös fájdalamiad vannak, azonnal el kell, hogy lássanak.


Ettöl függetlenül a daganat gyakorlatilag kizárt, sokkal valószínübb a petefészekgyulladás. A cickafarktea ugyan enyhítheti a tüneteket, de nem gyógyít meg, és kezelés nélkül komolyabb problémák is lehetnek belöle (krónukus gyulladás, esetleg meddöség, stb)


Jobbulást kívánok!

2017. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem kibírhatatlan a fájdalom. Érzem hogy fáj, de nem túl erősen.


Nagyon kedvesek vagytok, jól esik a bátorítás :)) ultrahang után írok, remélem semmi komoly.

2017. dec. 17. 19:04
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem egész nap fáj, napközben nem fáj, csak este meg reggel érzem.
2017. dec. 17. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos bármi lehet, de addig nem érdemes ezen agyalni, mert csak magadat teszed tönkre, tapasztalatból mondom. Januárban műtöttek petefészekcisztával.


L/19

2017. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kis hormonzavar vagy petefészekciszta. Nekem is volt gimiben,eldurrant magától. Petefészekrák ne izgulj,nem fenyeget a te korodban ;)
2017. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!