Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetséges ez,...

Szerintetek lehetséges ez, vagy nem is a petefészkem?

Figyelt kérdés
A barátommal mikor szeretkezünk közben úgy érzem mintha nyomná a petefészkem és utána is érzem hogy szúr és éles fájásokat, de közben is láccik a hasamon hogy bennem van rendesen kidudorodik mondjuk tudni illik 50 kiló vagyok és a kislapos hasamon nem nehéz észre venni.
2010. jún. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már, de te tudod hol van a petefészked? Max a méhszájadat nyomja.

Tessék, tanulj egy kis anatómiát szex előtt:

[link]

Hány éves vagy?

2010. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, a petefészek nem ott van, amire te gondolsz az a méhed, de oda sem tud "belemenni". Őszintén: azt sem tudod mi az a szex, meg mi hova kerül. Ha csont és bőr vagy akkor sem dudorodhat ki.
2010. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak kérdést tettem fel és segítséget kértem nem mondtam ,hogy a a petefészkem csak felvettem lehetőség képpen...de akkor mi lehet? érzem amikor bennem van a barátom és már bocsánat de akkor is kidudorodik a hasomon honnan tudnád neh hogy már én neh tudjam hogy mi történik velem...
2010. jún. 3. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
A csípő csontom mellett dudorodik ki a barátom Hímvesszője.
2010. jún. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!