Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magic Hair. Használta valaki?...

Magic Hair. Használta valaki? Érdemes megrendelni? Annyi mindent próbáltam már. Jó ideje hullik a hajam és kevesebb is lett. Lehet ez használna hogy helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gócvizsgálaton voltál már, hogy mitől hullik nagyon a hajad? Nincs rossz fogad, vagy valamilyen gyulladás a szervezetedben? Ha igen, akkor kenheted bármivel, nem áll meg a hajhullás, ameddig az okozóját ki nem kezelik.
2017. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen voltam vérvételen meg gòckutatàsra is elküldött a bőrgyógyász. Nem találtak semmit. Elmentem Hajgyògyàszhoz is. Adott valami kúrát ami több ezerből állt egy hónapig. Igen borsos volt az ára. Akkor talán kicsit jobb lett még azzal mostam meg kentem. De mikor elfogyott újból hullik :-(
2017. szept. 14. 17:48
 3/3 anonim válasza:
Használ a Magic Hair, nekem megállította a hajhullást és sokkal gyorsabban is nő.
2017. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!