Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a nemi...

Melinda- kérdése:

Lehetséges, hogy a nemi szőrzet irritálja a nemiszervemet, vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy viszket néha néha odalent, de nem érzék égést, nem változott meg az illat odalent, valamint a folyásom állaga se. Vizelés után se érezném, hogy égne.A Rossmannban vett tesztem negatív lett. Gondoltam, egy butaságra..hogy talán a szőrzetem irritál.

2017. dec. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő bugyi? Mondjuk egy csipkés vagy műszálas bugyi nem túl jó (légáteresztés, irritáció). pl. Beleizzadsz, és azért viszket?


Borotválkozás után is viszkethet. A fanszőröd csaknem annyira sprőd meg merev, hogy konkrétan irritáljon...

2017. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem annyira, viszont van egy bizonyos hossz amit ha elérek, akkor fellép ez a viszketés. A szoros műszálas, tangás, csipkés bugyik nálam teljesen kizárva a mindennapokon.
2017. dec. 19. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok... próbáld meg, hogy vagy teljesen lecsupaszodsz, vagy mondták már, hogyha pl a fanszőrt balzsammal mosod,az puhítja, kevésbé lesz durva. Persze, vigyázz, hogy ne jusson oda balzsam, ahova nem kell. Ezt persze bizonyítani időigényes, de hátha.
2017. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én pont emiatt szoktam kb 2 hetente leszedni. Utána minden oké.
2017. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nemiszőr biztos nem fogja irritálni a nemiszervedet. csak ha leborotválod és elkezd visszanőni. alapvetően a szőr védelmet jelent

szerintem az alsónemű lehet a gond, vagy lehet öblítő, mosószer, mosakodószer irritáció

2017. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!