Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nőtt meg hirtelen a...

Miért nőtt meg hirtelen a hasam, és miért van hányingerem?

Figyelt kérdés
2 napja gyomorfájásra ébredtem. Aztán az délutánra el is múlt. Viszont azóta nagyon durván megnőtt a hasam, pedig egész nap csak egy szendvicset meg egy tányér levest ettem, mert nincs étvágyam. És ha eszek egy kicsit akkor rögtön hányingerem lesz, vagy csak úgy random rám tör (nem lehetek terhes, mert szűz vagyok) Valaki tudna segíteni, mert már aggódom. (16)

2017. dec. 20. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és aznap mikor gyomorfájasra keltem, be is lázasodtam.
2017. dec. 20. 20:58
 2/7 Bubuka508 ***** válasza:
37%
1. ha a szűzhártya nem is szakadt át, akkor is lehetsz terhes, 2. orvoshoz menni nem jutott eszedbe, mondd?
2017. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Akkor úgy fogalmazok, hogy testileg még nem érintkeztem senkivel

2. Eszembe jutott, de nem akarom a szüleimet megijeszteni feleslegesen

2017. dec. 20. 21:09
 4/7 Bubuka508 ***** válasza:
Azt akarod, hogy még jobban megijedjenek, ha komolyabb bajod lesz? Talán csak rájuk tartozik, hogy a gyerekük beteg, nem? Elsősorban meg magaddal tolsz ki, ha nem mész a dokihoz, mert ennek oka van, meg kell találni.
2017. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap battyogj el a háziorvosodhoz, valószínűleg benyaltál egy fertőzést. Ha nincs lázad stb,akkor lehet egy vírus is,ami nem igényel gyógyszeres kezelést,de pihenés és probiotikumok azért kellenek. A hasad a bélbaktériumaid fokozott gáztermelésétől nőhetett meg. Ne lepődj meg,ha hasmenést is kapsz. Igyál sok vizet és teát,hogy kimosódjon a tápcsatornád. Könnyű ételeket egyél: sós főtt krumpli,piritós,kétszersült,háztartási keksz. Rajtam pont ma jött ki ilyen gyomorgörcsös nyavalya, főtt krumplizok meg cickafark teázom.
2017. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:)
2017. dec. 21. 07:09
 7/7 anonim ***** válasza:
menjél orvoshoz,nődokihoz
2021. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!