Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror hüvelytabletta...

Macmiror hüvelytabletta mellett lehet nemi életet élni óvszerrel?

Figyelt kérdés
Tegnap este tettem fel az első kúpot lefekvés előtt, még 11 napig kell használom. Pont most a két ünnep között van időnk kicsit többet együtt lenni a párommal. A betegtájékoztató azt írja, hogy kerüljem a nemi életet a kezelés alatt, de ha óvszerrel csináljuk és azelőtt, mielőtt lefekvés előtt feltenném az aznapi kúpot (az előző napi adag estére már csak kiürül), lehet belőle valami probléma? Köszi a válaszokat!

2017. dec. 21. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk így együtt. Mert igazából nekem nem volt panaszom de a doki szerint volt valami és ezt írta fel hogy kétnaponta rakjak fel egyet.volt mikor naponta. Én meg úgy gondoltam hogy nehogy már 1 hónapig ne legyünk együtt. Szóval voltunk együtt és az óvszernek nem lett baja. Meg is néztem a betegtájékoztatót de nem írja ez hogy az óvszert rongálná mert volt amelyiken olvastam.
2017. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy ilyenkor gyulladt a nyálkahártya is,annak pedig nem tesz jót a "dörzsölés".

Ha nem vagy egészséges,akkor addig nem javasolt a szex.

Ha fáj a torkod,taknyod-nyálad összefolyik,akkor sem "szabadna" csókolózni.Ez pont ilyen.

Ki lehet elégíteni máshogy így partnert.

2017. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem se volt tünetem, csak sima rákszűrésre mentem és ott mondta a doki, hogy van egy kis bakteriális fertőzés. Köszi a válaszod, az jó, hogy nem roncsolja meg az óvszert, így akkor szerintem a kúp felhelyezése előtt simán mehet a dolog.
2017. dec. 21. 11:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, még meglátom, bár semmi irritációt, viszketést nem érzékeltem/érzékelek, a folyásom se változott meg. Igazából pont tegnap volt vége a vérzésemnek és az orvos is így nézett meg, nem tudom, az befolyásolhatott-e valamit.
2017. dec. 21. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem! Nekem fertőzésre adtak tablettát, de külön hangsúlyozta a doki, hogy 1-1,5 hónapig nincs szex, ha nem szeretném hogy visszaessek.
2017. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!