Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál miután elküld...

A nőgyógyásznál miután elküld vetkőzni mikor kell kimenni?

Figyelt kérdés
Szólít majd, vagy ha kész vagyok menjek? Mit fog csinálni? Segít majd felülni a vizsgálószékbe?
2017. dec. 21. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, ha levetkőztél menj vissza, nem fog szólítani

a székbe egyedül is fel tudsz ülni, de nyilván ha nagyon bénázol biztos segít, de hidd el menni fog, nem olyan nehéz dolog az

2017. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztk? Ott már eleve öltözőbe lépsz be (nálunk legalábbis), alul pucéran mész ki (én szoknyában szoktam menni és csak a bugyit veszem le, így is olyan gáz, még nem is beszéltünk de már félig pucér vagyok....), elmondod mi van, megvizsgál, stb. Bemenni akkor kell az öltözőből amikor szólítanak, amíg te öltözök, egy másik pácienst vizsgálnak.


Magánrendelésnél előbb beszélsz a dokival, utána öltözöl.

2017. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor levetkőztél, akkor kimész. De szoknyában menj, hogy ne kelljen pucérkodni, hanem csak a bugyit és harisnyát lehúzni, egy bő szoknya nem akadályozza a vizsgálatot. A székbe egyedül is fel tudsz ülni, nem olyan magas. Ha kicsit magasabb, van előtte sámli. Eszközzel benyúl, mintát vesz, 3 perc.
2017. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amúgy magánba megyek...:)
2017. dec. 21. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én magánba járok és ott nincs külön vetkőző,női orvoshoz járok.Ott úgy van,behív,picit beszélgettek elmondod mi miatt jöttél(úgye bár van aki csak fogamzásgátlót írat fel,van aki csak rákszűrést végez,van aki hasi uh-t vagy hüvelyi uh-t is kér stb)majd megkér fáradjak a picit odébb lévő vizsgálóágyhoz és ott vetkőzzek le.Én tunikába,minidig valami hosszított felsőbe megyek.


Ott alul levetkőzök zokni marad,bugyi,nadrág lekerül,majd felkeszem az ágyra,ágy végére lecsúszol fenékkel és a lábtartókra teszed a lábad ennyi.

2017. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
#5 a Legtöbb eszed neked van! 😀
2017. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!