Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan, hogy nőgyógyás...

Volt már olyan, hogy nőgyógyásznál teljesen (felül is) le kellett vetkőzni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a mellemet is vizsgálta a doki, akkor előbb levetkőztem alulról, megnézte amit kell, aztán alulról felöltöztem, felülről meg levetkőztem. De magándokinál voltam, ahol van idő. Lehet, hogy sztk-ban, ha iszonyat sok a beteg, akkor a doki ezzel próbál gyorsítani. Nem hiszem, hogy ebben rosszat kellene látni, de azért nem így illik.
2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak vizsgálat után, amikor már felöltöztem, akkor kellett levennem a blúzt mellvizsgálat miatt.
2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nekem volt amikor 17 évesen első alkalommal voltam magán férfi orvosnál. Azt mondta hogy első alkalommal minden páciensét akarja meztelenül látni, plussz vérnyomást is mér, torkomat is megnézte. Mai napig nem tudom hogy ez normális dolog volt-e, de többet nem mentem hozzá.
2015. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Anyaszült meztelenül mért vérnyomást, meg nézett torkot? A nőgyógyász? Na ez fura
2015. júl. 14. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, de engem is meztelenül körbevizslatot egy nőgyógyász kb 20 évvel ezelött, akkor voltam először és ő is magán volt. Ő akkor azt mondta, hogy szereti a pácienseit alaposan ismerni és ez is hozzátartozik.

Akkor nem furcsáltam ezt, mert nem tudtam hogy máshol hogy történik ez. Következő alkalommal már nem kellett teljesen meztelennek lennem, hanem a szokásos módon zajlottak a dolgok.

2015. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem normális,ha ilyet akarna sétálj ki és hagyd ott.


Nőgyógyász sem vérnyomást,sem torkot nem mér és nêz meg!


Amikor alul vizsgál alul vetkőzöl és ha azzal vêgzel,öltözöl is fel és csak ezek után kérhet hogy felül vetköz le.Én eddig ha megkértem akkor nézte meg az irvos a mellem,ismerőseimnek is.

2015. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, a vérnyomásmérés és torok nézés nem meztelenül volt, csak azért írtam mert később ilyesmit soha nem tapasztaltam, hogy nőgyógyász ezt is csinálta volna.
2015. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor sem normális.Én soha többet nem mennék el hozzá.Megalázó hogy vetkőzz meztelenre,de a szêkbe is meztelenül kellett felfeküdni és úgy vizsgált meg?

Mert ha igen az perv erz!

2015. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy feküdtem fel.
2015. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meztelenül feküdtél fel és terpesztettél be az orvosnak ez minden csak nem normális.Ez beteges!Mért nem hagytad ott az orvost?Annyira már nem voltál kislány.
2015. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!