Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a védettséget?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé rohanó életmódot éltem és több nap is volt, hogy 1-tól 3 óráig terjedő késéssel vettem be a gyógyszert. Igyekeztem szépen minden nappal csökkenteni visszafelé. Tehát kb minden új napon egy fél órával előbb vettem be mint az előző nap. Ma vettem be újra időben, mint régen.Plusz párszor sajnos nem tudtam evés közben vagy ahoz közeli időpontban bevenni. Előre is Köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 23. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatóban le van írva, hogy ha 12 órán túl veszed be, akkor van gond. 1-3 órás eltérés bőven belefér. Vagyis nem számít. És az sem, hogy mikor eszel mellette vagy mikor sem.

De a betegtájékoztatóban le van írva, hogy mikor csökkenhet a hatékonysága. Érdemes lenne elolvasni, vagy ha megtetted és mégsem hiszed el, akkor meg ajánlatos másik fogamzásgátló módszert használnod, mert ebben nem bízol akkor.

2017. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!