Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LadyLilly kérdése:

Fogamzásgátló szedése mellett lehet negatív a terhességi teszt fennálló terhesség esetén is? Valamint elég régóta iszok hashajtó teákat, és ez mennyiben befolyásolja a védettséget?

Figyelt kérdés
A menstruációm 1. napján reggeli első vizeletből csináltam digitális Clearblue tesztet, ami negatív lett. De azt olvastam, hogy a hasmenés is gyengítheti a tabletta hatékonyságát, én pedig hónapok óta hashajtó teát iszok fogyókúra miatt, de ez eddig eszembe sem jutott :( És félek, hogy nem bízhatok meg a teszt hatékonyságában. Szerintetek érdemes mindenképpen felkeresni a nőgyógyászt a problémával?
2012. márc. 25. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
minél hamarabb keresd meg
2012. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha hónapok óta hashajtó teát iszol, akkor az eléggé gyengíthette a tabletta hatását... szóval azt javaslom, keress fel egy orvost, és legközelebb használjatok gumit. ha továbbra is iszod azt a teát, sztem a foggátlóra is fölösleges több ezret kiadni.
2012. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, szerintem megnyugodhatsz, de azért azt ugye érzed te is, hogy mekkora mázlid van, ha ezt most megúszod? Nőgyógyászhoz szerintem nem kéne elmenned, inkább vegyél még 1 (vagy több) tesztet, csak ha pozitív, akkor van ügyed a dokival. Azért mondom, hogy ne menj, mert hacsak nem ismerősöd, szerintem elég kellemetlen beszélgetésre számíthatsz... Szerintem a betegtájékoztatóban benne van a hasmenést illetően, hogy gyengül a hatása, akár már 1 tablettánál is, de hónapokon keresztül.... Na mindegy, én nem akarlak lecseszni, nem az én dolgom, már így is eléggé rosszul érezheted magad. A lényeg: mielőbb hagyd abba a teázást, ha gyógyszerrel akarsz védekezni, vagy ha a fogyás a legfontosabb, akkor addig a gyógyszert ne szedd, védekezzetek máshogy, mert ez így tényleg csak pénzkidobás.
2012. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt mondják a Clearblue a legmegbízhatóbb. Csinálj még egyet, hogy biztos legyen, ha az is negatív és nincs is tüneted, akkor megnyugodhatsz.
2012. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!