Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon tartalmú gyógyszerektől...

Hormon tartalmú gyógyszerektől nőhet a cicim?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, nagyon pici cicivel. Sajnos ez kihatással van a mentális egészségemre is..

Szeretnék olyan gyógyszert szedni, mint amit transz nemű férfiak szednek, hogy nőiesebbek lehessenek.

Mennyit segítene ez rajtam? Érezhető lenne a változás? Egyáltalán én szedhetnék ilyet, mint lány?

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!:)



2017. dec. 23. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

A hormonokkal játszani igen veszélyes dolog, ugyanis a szervezetben nem csak egy hormon van, és ezek egymásra is hatnak - azaz, ha az egyikböl elkezdesz többet bevinni, akkor igazán nem lehet tudni, mi lesz belöle a végén.


Eleve hormontartalmú szereket csak orvos írhat fel és ö is igen alapos kivizsgálás után, szóval igazán nem tudsz hozzájutnia( szerencsére), így legalább nem teszed tönkre magad.


De egyáltalán nem biztos, hogy a melled nöne töle elsösorban, lehet, hogy inkább a csípöd lenne szélesebb - ugyanis az genetikailag adott, hogy melyik területen hatnak erösebben a hormonok.

2017. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a témában nem vagyok jártas,de még fejlődésben vagy nem?...És ha maradnak is a pici cicik,ne aggódj miattuk, és ne zavarjanak hisz nem egy pár csöcs határozza meg a nőiességet
2017. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg is használok fogamzásgátlót (hüvely gyűrű). Az ehhez szükséges vizsgálatokat megcsináltattam, valószínűleg egy ilyes fajta gyógyszer sem okozna problémát. Persze orvossal beszélnék előtte..


Igen, elvileg még fejlődésben vagyok, de nem látok rá sok esélyt, hogy magától nőjön akár egy piciket is.. kb 4 éve ugyanaz a méretem. Ezenfelül elkeserítő érzés, hogy 13-14 éves lányok nőiesebbek nálam..

Köszönöm a válaszaitokat!:)

2017. dec. 23. 14:13
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szilikonnal is jobban jársz, mint hormonok szedésével.
2017. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kipróbálnám a "rendes" tablettát - de semmi garancia nincs arra, hogy attól nőni fog melled.


A barátodnak tetszenek mai méretében a melleid?

2017. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hormnoktól nőhet, de az agyad sorvadni fog.
2017. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Barátom próbál ezeknek az ellenkezőjéről meggyőzni.. Azt mondja így szeret. Viszont sokat vitatkozunk erről, hogy nem tudom elfogadni magamat. Ezért szeretnék ilyen gyógyszert szedni. Segítene az elfogadásban. A vitákat is megszüntetné:)


Agysorvadás mert fölmerem tenni a kérdést ami felmerült bennem az erre fenntartott oldalon? Örülök, hogy neked nincs problémád a testképeddel, de ha segíteni nem tudsz legalább ne itt unatkozz!:)

2017. dec. 23. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:
HA nagyon nagyon zavar, legjobb a plasztika. Tudom, tudom, hogy mennyibe kerül, de azért mégsem károsítja úgy a szervezetedet, mint a sok hormon, amiről ráadásul nem tudod mi hogy fog változni, míg egy implantátum a te méreted, rád lesz szabva, ha már mindenképpen szeretnél nagyobbat. Mondjuk sokféle push-up-ot lehet kapni, ruhában nem is látszik mekkora, de ha eseetleg a párodnak szeretnél tetszeni, szerintem ő elfogad így ahogy vagy. Tudom és értem a problémád, nekem sem nagyon, engem is zavar nagyon, de egyenlőre csak gyűjtök a műtétre:)
2017. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ösztrogén szedése hosszú távon fokozza az emlőrák kockázatát.

Lombikolás után, változókori hormonpótlás során évente szükséges emlővizsgálat, nem véletlenül.

Szilikonimplantátumról tudnod kell, hogy 10 évente kell cserélni, az esetlegesen kialakuló emlőrák felfedezését akadályozza.

Sajnálom, hogy elégedetlen vagy magaddal, de ha a barátod sem tud meggyőzni, akkor senki, én sem győzködlek:)

Mammográfus

2017. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Persze az implantátumon is gondolkodtam már, de azt végső esetben, ha már minden kötél szakad. Első sorban valami "természetesebb" megoldást probalnék ki. (Nem mintha gyógyszerekkel tömni magam annyira természetes lenne..)

Nem szeretnék ugyan kannákat, de lehet rajtam egy kisebb implantátum is messziről kiabálná, hogy nem igazi..

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!:))

2017. dec. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!