Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek így is terhes?

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés

Nos,nov 5en együtt voltam a barátommal védekeztünk

23an meg is jött normális volt.

Azonban az e havi kimaradt. Csináltam 4 tesztet is mindegyik negatív lett, szerintem mostanra (december.24) már pontos eredményt kell hogy adjon..

Lehet hogy csak annyira befeszultem ez miatt hogy ezért késett.. Mert ez a hónap tényleg feszült volt.. Érettségire készülok.. Kreszt tanulok szalagavato volt.. Kérlek segítsetek



2017. dec. 24. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos a stressz miatt késik vagy marad ki.Még megjöhet.Érzel tüneteket?
2017. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha nov 5-en voltál együtt a barátoddal,utánna volt havid.Abban az esetben eshettél teherbe ha a menstruációd után létesítettél szexuális kapcsolatot, úgy hogy a barátod nem tartotta fontosnak a nemi szervét időben eltávolítani a vaginádból.Véleményem szerint csak késik a ciklusod.Azz tanácsolom használj fogamzásgátlót a jövőben, így még véletlenek folytán is nagyobb biztonságban érezheted magad
2017. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát fáradság de az a nagyon sok idegesség mert teljesen beparaztam ezen és már egy hete ideges vagyok ez miatt.. Olyan görcseim vannak mint amikor menstruálok
2017. dec. 24. 10:50
 4/12 A kérdező kommentje:

Az lesz.

Januárban megyünk nőgyógyászhoz mert én többet nem akarok ez miatt aggódni.

De az is lehet hogy kicsit felfaztam?hasi fájdalom,gyakori vizelési inger? Az miatt is késhet?

2017. dec. 24. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Innen látszik,hogy a tinik nagy része csak érettnek érzik magukat a szexre, de valójában nem azok.
2017. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Még le se érettségizett, de már fogamzásgátló :D Úgy imádom, mikor kislányok nőnek képzelik magukat.
2017. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tegyük félre ezeket a kommenteket kérlek titeket.

Nekem sem az első gondolatom az volt hogy terhes vagyok,csak aggódom mert szerintem senki sem örül ha kiderul hogy valamilyen betegsége van.

2017. dec. 24. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell bántani a kedves kérdezőt, ha ti lennétek ilyen helyzetbe nem hiszem hogy örülnétek hasonló válaszoknak, el tudja ő is dönteni, akar-e szexelni vagy sem, szerintem meg pont az érettségét mutatja, hogy aggódik...nem egy olyan esetről hallottam, amikor a lány magasról tett a mensi kimaradására, mire észbekapott már késő volt az aboetuszhoz. Na de a kérdésre válaszolva, ha utána megjött, szerintem nincs miért különösebben aggódni, hacsak azóta nem volt szex amikor nem védekeztetek, de a tesztnek azt is ki kéne mutatnia. Ha januárba mész dokihoz még teljesen időbe vagy, ha terhes lennél! Sok sikert az érettségihez és a kreszhez;)
2017. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig szexuálisan az az ember érett, aki tisztában van azzal,hogy rendesen védekezett. És hogy rendes védekezés mellett a terherbe esés esélye nagyon kicsi, és a tünetet valószínűleg a stressz okozta, 4 negatív tesztnek sem hisz. Az ilyen embernek legtöbbször a szex nem élvezet, hanem feszültségforrás, mivel szex előtt/közben/után is azon agyal,hogy mi lesz, ha teherbe esik. Ez a fogamzásgátló mellett is létre jöhet, szóval a problémát nem fogja megoldani.
2017. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Off.

Kedves 6-os válaszoló! Szerinted csak a nők szednek fogamzásgátlót? 16-7 évesen ha szedi az sem baj, legalább védekezik. Engedd el, nem ezen múlik, hogy ki nő és ki nem, pláne nem az érettségin. Okoska :D

2017. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!