Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek így is terhes?

Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés

Nos,nov 5en együtt voltam a barátommal védekeztünk

23an meg is jött normális volt.

Azonban az e havi kimaradt. Csináltam 4 tesztet is mindegyik negatív lett, szerintem mostanra (december.24) már pontos eredményt kell hogy adjon..

Lehet hogy csak annyira befeszultem ez miatt hogy ezért késett.. Mert ez a hónap tényleg feszült volt.. Érettségire készülok.. Kreszt tanulok szalagavato volt.. Kérlek segítsetek



2017. dec. 24. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: A 16-17 évesek csak gyerekek, jóformán azt sem tudják, milyen egy igazi párkapcsolat vagy egy jó szex. Ezért gáz,ha valaki felnőttesdit játszik. Nem beszélve arról,hogy úgysem ebben a korban fog eldőlni,hogy ki lesz az igazi, igazán komoly párkapcsolatról koruknál fogva nem beszélhetünk, mert ahhoz el kell tellnie néhány évnek,hogy azt mondja az ember: Ő a társam.
2017. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11: Ne legyünk álszentek. Szerintem a legtöbb ember abban a korban szexel először kb.

De én csak annyit akartam mondani - részben igazat adok neked -, hogyha már szexelnek, akkor legalább annak örüljön a társadalom, hogy valamilyen módon - ha még utólag is - védekezni akar. Fogamzásgátló, gumi, vagy egyéb. Az már mindegy hogyan, ha legalább védekezik,de ez csak az én véleményem.

Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

2017. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!