Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fog csinálni a nőgyógyász...

Mit fog csinálni a nőgyógyász ha ilyen tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Fáj, néha viszket a hüvelyem, de én külső elváltozást nem látok. Október óta van, azóta a menstruációm sem pontos, előtte az volt. 17/L, szűz
2017. dec. 24. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Kenetet vesz egy kis pálcával, kitenyésztik, és annak megfelelően ír fel valamit. Vagy gombás, vagy bakteriális fertőzés lehet. Ő tudni fogja. Ne félj, nem fáj a vizsgálat, maximum kicsit kellemetlen. Mindenképpen mondd neki, hogy szűz vagy, akkor óvatosabban csinálja. :)

21N

2017. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szégyenlős vagy akkor keress női orvost,keress rá,kérdezd meg kit ajánlanak mint jó orvos.Az orvos beszélgetéssel indít mért jöttél,ott majd mindenképpen említsd meg neki,hogy még szűz vagy akkor óvatosabb lesz.


Hosszú felsőbe,vagy tunikába menj,mert ha alul le kell vetkőzni(bugyit,nadrágot kell levenni,zokni marad),akkor az amíg nem fekszel fel az ágyra takar.ű



Én magán orvoshoz járok,ott nincs külön vetkőző,hanem bemegyek és beszélgetéssel indítunk,elmondom mit szeretnék,majd megkér fáradjak át a vizsgálóágyhoz ott alul levetkőzök,ágyra felfekszem,fenékkel az ágy lábára lecsúszom,lábam a lábtartókra teszem és jön az orvos és a többi már rajta múlik...meg azon milyen vizsgálatra jöttem:-)(van aki csak gyógyszert írat fel,van aki rákszűrésre megy,más pluszban akar még hasi vagy hüvelyi uh-t,a dr.nőnek van külön netes oldala és ott a tarfiák is fenntvannak mi mennyibe kerül,sőt még a szobáról is volt fen kép)



Sztk-ban van olyan hogy egyből a vetkőzőbe küldenek be,tehát egyből,nadrág,bugyi lekerül és így kell bemenni az orvoshoz beszélgetni,na ez ezerszer kényelmetlenebb és cikibb tud lenni.Bár ilyenkor is míg magára a vizsgálatra sor nem kerül nyugodtan hagyd fen a bugyit ezért írtam jó ha hosszú felsőbe mész.Ha tudsz nézz után,kérdez rá akár hogy az adott orvos ahová mennél hogyan vizsgál,van e külön vetkőző,hogy zajlanak a dolgok ott.


-Tehát ruhába mész az orvos elé úgy beszélgettek és csak aztán vetkőzöl le vagy,

-Egyből a vetkőzőbe kell menni és már levetkőzve az orvoshoz stb



De nálad annyi lesz hogy az ágyra felfekszel majd,lábad a lábtartókra teszed valószínűleg egy ujjal a hüvelyedbe benyúl az orvos,esetleg közben a hasad is megnyomkodja,majd kihúzza az ujját a hüvelyedből és egy kis vékony pálcikával a hüvelyedbe nyúl és mintát vesz.



Hogy ne érjen meglepetés néz utána az orvosnak,a rendelőnek,meg hogy ott hogyan zajlik minden

2017. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!