Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más is, aki nem 4 hetente...

Van más is, aki nem 4 hetente menstruál?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, de sosem volt rendszeres. 28 nap meg pláne. Volt párszor olyan időszak mikor 35-36 napos volt a ciklusom (az évek alatt kb 5-ször, 3-4 hónapig). De amugy rendszertelen. Értsd: 5-8 hetente jön meg. Végülis jó, mert nem menstruálok gyakran :D csak nem tudom hogy ez mennyire normális.
2017. dec. 25. 19:01
 1/4 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Én 17 múltam,4 éve nem jön meg normálisan,pedig akkor kezdődtek nekem a vérzések.

Szerintem neked is,és nekem is elkéne mennünk nőgyógyászatra,mert ennyi idő alatt bekéne,hogy álljon.

2017. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évesen lett pontosan 28 napos a menstruációm, amikor az első barátomat megismertem. Előtte összevisszább volt. Nem tudom, hogy a szerelem érzés okozta-e, de teljesen úgy tűnik. Évekig minden 4. hétfőn rosszul voltam, aznap kezdődött a menstruáció. Ezeken a hétfőkön suliba se mentem, gyakran elájultam, az ágyból alig tudtam kimászni. A sok rosszullét, és a komolyodó párkapcsolat miatt fogamzásgátlót kezdtem szedni, ami semmit nem befolyásolt, mert ugye ott is 28 naponta van megvonásos vérzés.

21N

2017. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ez teljesen normális 18 éves vagyok nekem se pontos 20-45 napos volt egy időszak amikor szinte hajszál pontosan mindig 28 napra jött meg kb egy év. Én voltam orvosnál ő azt mondta nem tudom te hány kg vagy én elég sovány hogy az is okozhatja és h el kellene érnem 50-60 kg h normális legyen de mindenesetre csináltatott egy teljes hormonképet lehet nálad is érdemes lenne.
2017. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Enni kéne lányok, ez a kulcsa és nem az anorexiás testképzavart hajkurászni.
2017. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!