Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ilyen menstruáció még...

Az ilyen menstruáció még normálisnak tekinthető?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem mindig normálisan, havonta jött meg aztán októberben történt az hogy kétszer jött meg egy hónapban hónap elején majd hónap közepe/vége fele majd november 10 körül ismét megjött. Nem igazán foglalkoztam a dologgal, gondoltam az ilyen bárkivel megeshet viszont most ebben a hónapban megint másodjára jött meg dcember 5 vagy 6-án jött meg és most 24-én megint megjött.. Normális ez? Utalhat valamilyen problémára?

#menstruáció #gyakorimenstruáció
2017. dec. 27. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Régóta menstruálsz?Mert ha igen,akkor el kellene menned nőgyógyászhoz a problémával.
2017. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nezesd meg magad dokival, az tuti nem art:) Kicsit rovidek ezek a ciklusok. 20-35napig mondjak, hogy belefer.Epp hataron van.
2017. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem tudod, hogyan kell számolni a ciklusodat. Ennyi csak a baj. Azt számold meg, hány nap telik el két egymást követő menstruáció első napjai között. Ez adja a ciklus hosszát. A menstruáció nem havonta egyszer jön meg, mert pl a tankönyvi 28 napos ciklus is rövidebb, mint egy hónap. Így simán lehet, hogy hónap elején és hónap végén is megjön annak ellenére, hogy pontos a ciklusod. Légyszi írd le, hogy 2017-ben mikor voltak a menstruációid első napjai. Segítek kiszámolni, hány naposak átlagosan a ciklusaid. És akkor az is kiderül, van-e bármi bajod.
2017. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!