Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sterilizálás után elmúlhatnak...

Sterilizálás után elmúlhatnak a piros napok?

Figyelt kérdés

Másfél éve sterilizáltak. Utána egy hónapig meg sem volt a vérzésem csak utána. Teljesen kitudtam számolni, 26 napra jött meg 3-4 napig. De egyre kevesebb. E hónapban már egy napig sem volt meg. Csak néhány csepp vér. Az orvosom azt mondta annó, hogy a vérzésnek nincs köze a műtéthez, az meg fog maradni. Terhes nem vagyok, többször ellenőriztem. 30 éves.

Valaki tapasztalt hasonlót (akit sterilizáltak)? Ez normális?



2017. dec. 27. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy valakinek csak a fájdalom maradt meg, amikor meg kellett volna jönnie, vérzést nem tapasztalt. De inkább beszélj a dokiddal.
2017. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Nekem fájdalmam sosem volt vérzés előtt, de közben sem. Így ez nem mérvadó számomra. Jövőre felhívom az orvosomat.
2017. dec. 27. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

9 évvel ezelőtt végeztettem el a tubasterilizációt.

Minden, 100%-osan pontosan úgy működik, mint előtte.

Semmi nem változott. Keresd fel az orvosod, mert valami más okozza, nézzen utána, nem-e valami komolyabb probléma.

2017. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen elmegyek, nehogy valami nagy baj legyen.
2017. dec. 28. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!