Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trichomonas nem gyógyul?

Trichomonas nem gyógyul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

már lassan egy éve vannak meg a panaszaim, azután, hogy megismerkedtem egy fiúval, aki rövidesen a barátom lett. aztán miután elkezdtem a fogamzásgátlót, hihetetlen elkezdtem viszketni, zöld folyásom lett, és fájt a vizelés. elmentem először egy kórházban, ahol azt mondták, hogy hüvelygombám van. bevettem a gyógyszereket rá, de a panaszaim csak nem szűntek. utána elmentem egy másik helyre, ott azt mondták, hogy bakteriális fertőzés, klion d kúpot kaptam, szintén nem segített. az egyik nap már annyira fájt, és ahogy felkeltem, annyira fájt a vizelés, hogy a kórházba mentünk be, ahol végén levették a mintát, proteus mirabilis eredménnyel. a kórházba már nem fogadták időben, így elmentem egy másik orvoshoz, aki észrevette, hogy trichomonas fertőzésről van szó, és pozitív is lett rá a kenet. itt kezdődtek el a bajaim. ő kúpot adott rá (nem szájon át szedhető metronidazolt),aztán végre kaptam szájon át tinidazolt, de a panaszaim nem szűntek.utána elmentem egy magánorvoshoz és 50 ezer forintért leszűrt mindenre, már a trichomonas is negatív lett, csak a proteus mirabilis volt még mindig ott. de szerintem a trichomonas is ott volt , még mindig. a panaszaim nem szűntek, de nem nagyon tudtam járni orvoshoz, már se anyagilag se lelkileg nem bírtam, így októberben jutottam el megint egy másik orvoshoz, aki a mikroszkópon látta a trichomonast. kaptam rá 8 szem kliont egyszerre, de szerintem még mindig megvan, még mindig sárgás folyás és be van gyulladva a hüvelyem. én egyszerűen már nem akarok élni. senki sem segít, de tényleg, és annyira szégyelletes ez a betegség, pedig elhihetitek hogy nem volt sok kapcsolatom de annyira szerencsétlenül jött ki az egész. mi a fenét tudnék csinálni????? valakinek van ötlete? nem látom így az életem értelmét, állandó fájdalmaim vannak, sokszor ülni sem tudok,1 éve nem voltam senkivel, a szüleim sem segítenek igazán. nagyon-nagyon félek pedig előttem van az élet, 20 éves vagyok, egyetemre járok, jól tanulok, nem tudom már, hogy mi lesz velem így.....a volt barátomnak természetesen semmi panasza.


2017. dec. 27. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

-Antibiotikum kúra közben és után szigorúan szedj probiotikumot!

-Kúpok, krémek után is használj hüvelyi probiotikumot. Pl.: Gynophilus napi 2 egy hétig. Utána esténként 1 szem.

-Ne használj tampont!

-A stressz és a fogamzásgátló jobban hajlamosít a fertőzésekre.

-Viselj pamut bugyit és jól szellőző ruhákat.

- A fehérneműket és a törölközőket vasald ki.

- Ne használj lent szappant/ tusfürdőt. Max egy kis intim mosakodót.

-Ne irrigálj.

- Pisilés után hátrafelé töröld meg magad.

- Menstruáció és szex után egyből alkalmazz valamilyen flóra visszaállító készítményt 1 napig legalább.


Egyébként nekem is Trichomonas + valami kevert fertőzésem volt több mint 1 évig. Kórházban kaptam egy doboz Klion D-t és annyi. 1-2 hét múlva ismét visszatért a bőséges zöld, drabos folyás, a gyulladás a fájó és viszkető érzés. Olyan volt mintha rothadna a hüvelyem. Magánorvos tudott csak rajtam segíteni. Páromnak és nekem 5 napig napi 1000 mg Klion kapszula. Majd napi 1 Gyno-pevaryl 3 napig. Majd 8 hétig heti 1 Mycosyst kapszula. És akkor ott van még a Normaflore és a 2 doboz Gynophilus. Kisebb vagyonba került az, hogy meggyógyuljak. De megérte.


Szerintem a te esetedben is valami brutál holokausztot kéne rendezni ezeknek a nyavajáknak. Utánna ha odafigyelsz magadra és megfogadod a tanácsokat nem lesz gond. Nekem ezek segítettek.


Kitartást!

2017. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszod!

Most remenyt adtal nekem hogy en is meggyogyulhatok, oriasi nagy orom ez...

En 1 nap alatt kaptam 2000 mg kliont de visszatert (bar lenyegesen kevesebb). Holnap megyek a nogyogyaszhoz es megkerem hogy nezzen meg. En is maganorvoshoz jarok, de mar velem o is kezd bunko lenni sajnos es nem hajlando tenyesztest csinalni(felek hogy mi van ha van meg valami), holnap megyek mashova,pontosan ezert.

2017. dec. 28. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!