Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a tampon kivétele, ez...

Fáj a tampon kivétele, ez normális? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja próbálkoztam először tamponnal, akkor fel sem ment. Ma jött meg (pontosabban èjszaka) és most is próbálkoztam ob mini tamponnal, most sikerült felhelyeznem, abban nem vagyok biztos, hogy teljesen jól, mert ha állok vagy simán fekszem, nem érzem, de vannak olyan pozíciók, amikor kicsit érzem, hogy bent van. Most ki akarnám venni, pont azért, hogyha elmegyünk valahova, akkor ne legyen kényelmetlen (nem mondom, hogy kényelmetlen, de azt sem, hogy semmit nem érzek), de nem merem. Amikor egy kicsit próbáltam kifelé húzni, akkor fájt és nem nagyon jött, ezért jobban nem is mertem. Még lehet, hogy egy órája sincs bent, akkor most várjak még pár órát, hátha akkor könnyebb lesz? Nem lesz nehezebb amiatt, hogy megtelik és úgy nagyobb lesz?

Utólag már megbántam ezt az egészet, de hát ki akartam próbálni, mert megkönnyítené az életemet és nem hiszen el, hogy másoknak simán megy, nekem meg nem. Félek, hogy nem fogom tudni kivenni.

Még szűz vagyok (lehet ez a baj?) és 3,5 éve menstruálok.


2017. dec. 28. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ki birod majd venni az biztos. Hagyd meg boven menne,ne kezd el igy huzgalni mert meg nem telt meg, megsertheti a huvelyfaladat. Ha megtelik igaz hogy nagyobb lesz, de csuszik is, ugy sokkal konnyeben ki jon majd. Ne stresszelj ra es ne feszits, ugy nem fog fajni
2017. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szűzhártyádon kicsi a lyuk,és ez valószínű,akkor fájni fog a kivétele. Át is szakíthatja a szűzhártyát. Attól függ,milyen típusú,mennyire rugalmas a szűzhártya.

Ha meg nem telik meg,akkor meg megint kellemetlen a kivétele...ez van. Ez a tamponnal együtt jár kezdetben. Később könnyebb lesz sokkal.

2017. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, tényleg az lehetett a baj, hogy nem telt meg. Most szedtem ki, kicsit több, mint 2 órát volt bent és nem fájt, viszonylag könnyen kijött.
2017. dec. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!