Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek nyomás/fájdalom...

Petefészek nyomás/fájdalom érzet. Peteérés, vagy komolyabb lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb. 5 hónappal ezelőtt kezdett el a bal petefészkem huncutkodni. (Ekkor hagytam abba a fogamzásgátló szedését is) 3 ciklusig folyamatosan fájdogált, de mindig csak a bal! Mind a 3 hónapban voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, minden rendben, semmi problémát nem lát, most kezd dolgozni a petefészkem, de aggódjak.. Aztán eltelt 2 hónap tünetmentesen, nem fájt kicsit sem. Most viszont 3 napja megint elkezdett fájni. Hogy is mondjam, olyan mintha egy légbuborék lenne ott, erőlködéskor, pl orrfújás, tüsszentés, vagy mondjuk leülésnél még erősebben érzem. Mintha ez a légbuborék elmozdulna és nyomna valamit. Éppen ovuláció közelében vagyok, de már aggódom, hogy valami nagyobb baj van. Semmi említésre méltó tünetem nincs (pl láz). Holnap elmegyek a házi orvosomhoz megkérdezem, ő mit javasol, de érdekelne, hogy valakinek, aki ide téved, volt hasonló? Tudom itt sokan laikusok és orvos tud érdemben segíteni, de holnapig lerágom a kezem az idegességtől :( Hátha valaki tud segíteni.


Köszönöm!

28/N



2017. dec. 28. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló bekavar sajnos. Érdemes lenne elmenni egy másik dokihoz.
2017. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Elmentem ma dokihoz, egy 20mm-es tüsző van ott, azt mondta azért fájhat. Áttapogatott vagy 10 percen keresztül, UH, minden, tehát elvileg nincs gond. Na mindegy, akkor várom, hogy megrepedjen :)

2017. dec. 29. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de hátha itt vagy, kérdező, végül mi lett? Sajnos hasonló a gondom...
2019. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék, ugyanez van velem és én beijedtem hogy vakbél lehet e..

Nekem is lábmozgásra, ülésre szúr be alul ágyékban.

2020. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van.. És hát persze, hogy fogamzásgátló abbahagyasa után.
2020. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!