Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen krémet használjak...

Milyen krémet használjak hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Ha lehet recept nélkülit és egy körülbelüli árat is írhatnátok oda.


L14



2018. jan. 1. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irány a doki, mert ezt mezei canestennel nem lehet kikezelni.
2018. jan. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nem biztos, hogy tényleg hüvelygombád van. Több dolog is tud hasonló tüneteket produkálni és az elsővel illik elmenni, hogy tényleg az. Utána, ha már túl vagy páron és tényleg felismered, akkor lehet ilyenekkel próbálkozni.
2018. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A canestennel meg tényleg nem mindig jó. Nekem is volt vele egy köröm, a tüneteket még elnyomta, tehát a viszketést meg tudod szüntetni, pár nappal rá tudtam csak menni dokihoz, aki azonnal felírt még valamit, mert a canesten nem tüntette el teljesen.
2018. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, minél előbb elmegyek orvoshoz. :)
2018. jan. 1. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Canestenre azt mondják kúp nélkül nem ér semmit... én is megjártam azzal hogy magamat diagnosztizáltam (ezáltal többezret elköltöttem feleslegesen kenőcsökre és tablettákra) majd mikor nem múlt a doki mondta hogy teljesen más bajom van lol. Úgyhogy doki...0
2018. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, mi volt a bajod?
2018. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!