Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után mikor ajánlott /...

Szülés után mikor ajánlott / érdemes rakszűrésre menni?

Figyelt kérdés
Február elején lesz egy éve, hogy voltam rákszűrésen. Évente járok. Idén októberben szültem és még nem menstruáltam azóta, mert szoptatok. 33 éves vagyok. Ha megjön utána javallott, vagy menjek februárban?

2018. jan. 2. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A rakszures nem igazan fugg ossze avval, hogy menstrualsz-e mar. Szerintem nyugodtan menj el februarban. Baj nem lehet belole, a menstruacio meg nem befolyasol ilyen teren semmit, csak menzesz alatt nem csinaljak meg, ennyi.
2018. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor semmi olyan h fals eredmény lesz mert nemrég szültem, stb. Akkor elmegyek. Max meg majd amikor időpontot kérek, megkerdezem a dokim asszisztenset. Hátha nem ezt a nézetet vallják.
2018. jan. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!