Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Meg fog vizsgálni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Fertőzésre vagy gombára gyanakszom, szerintem az eddigi orvos félrekezelt mert nem lett jobb, viszket, néha a folyásom is megváltozik. Orvost váltottam, meg fog vizsgálni? Csak mert az előző bem tette mert szűz voltam, csak irogatta a drága gyógyszereket. Magánrendelésre megyek
2018. jan. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát látod ezért fizetik az emberek a tb-t..hogy amikor elmész a dokihoz, vizsgálat nélkül irogathassa a drága gyógyszereket a saját diagnózisod alapján. Ha meg normális kezelést akarsz akkor mégis csak fizetned kell. Szerintem biztos hogy meg fog vizsgálni, nem fog csak az elmondásodra hivatkozni..legalábbis ha biztosra akar menni. Nem kell félned tőle.
2018. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hát látod ezért fizetik az emberek a tb-t..hogy amikor elmész a dokihoz, vizsgálat nélkül írogathassa a drága gyógyszereket a saját diagnózisod alapján"


Ez nem igaz, engem orrba szájba vizsgálgat mindenki, de gyógyszert nem adnak, már ebbe betegszem bele, mert érzem látom, hogy van bajom :D

2018. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magától a vizsgalattol nem felek, lelkiekben mar csomoszor keszultem ra, mikor mentem a sima sztk rendelesre, de mivel se idegzetem se penzem nincs a sok felesleges gyogyszerre es az ottani helyzetre, megyek inkabb maganba...en is gondoltam ra hogy meg kene vizsgalnia de hat nem vagyok orvos o biztos jobban tudja.
2018. jan. 2. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel SZTK-ba mentél nem kaptál hüvelyflóra visszaállítót. Egy tenyésztés alap dolog lenne, nem csak írni a gyógyszert a vak világba. Az antibiotikum kiirtja a természetes, szükséges hüvelyflórádat is. Ha olcsóbban akarod megúszni, akkor vegyél Gynophilus kúpot. Sima tejsavas kúp, visszaállítja a hüvelyflórát. 3000 forint körül van, vény nélkül kapható drogériákban meg gyógyszertárban. Valószínűleg már nincs fertőzésed, csak felborult a flóra. Próbáld ki, ha nem múlik el akkor viszont menj el magán dokihoz.
2018. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de kaptam visszaállítót, azt mondtak kotelezo szedni
2018. jan. 3. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!