Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy p1 lett a...

Lehetséges, hogy p1 lett a citológiai eredményem?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsállom ezt az eredményt, mert neten azt olvastam, hogy a p1-es eredmény általában szűz lányoknál szokott lenni. Én 28éves vagyok és 20 éves korom óta szedek fogamzásgátlót,amitől ki alakult egy méhszájsebem és kb évente 1-2szer gyulladással küzdök.2 héttel ezelőtt csináltak rákszűrést, akkor is be voltam gyulladva,elég véres volt a kenet. Szóval nem nagyon értem, hogyan lett p1 az eredmény. Egy éve mikor szintén gyulladásba voltam és kenetet vettek akkor p2-es eredmény lett, előtte meg p3 akkor vissza is kellett mennem, de csak a gyulladás miatt mutatott p3-as eredményt a vizsgálat szerencsére
2018. jan. 4. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Világéletemben P2 volt, aztán terhesen P1 lett. Rosszul tudtad.
2018. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs gyulladásod. Lehet PH helyreállítót használsz, vagy hüvelyöblítést végzel időnként.
2018. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van mehszajsebem, 27 vagyok es 17 eves korom ota szedek fogamzasgatlot. Sokaig P2-es volt a citologiam, most meg mar evek ota P1. Amugy en is gyanakodtam, hogy hogy lehetnek mar en P1, biztos rossz helyrol veszi stb. De bizom az orvosomban. Szoval elvileg lehet jobb a citologiad, mint korabban.


N27

2018. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok :) 2-es válaszoló, az tuti, hogy gyulladásom van, mert az orvos mondta, kaptam is rá antibiotikumot, ezért nem értettem a p1-es eredményt
2018. jan. 4. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!