Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti pukiztatok már a...

Lányok! Ti pukiztatok már a puncitokon keresztül?

Figyelt kérdés
velem egyszer megtörtént és nem tudom mire véljem.

2018. jan. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Igen, szoktam én is, és ez természetes dolog...

A hüvelyedben meg telik a levegő, ha úgy mozdulsz meg, csinálsz valamit, akkor a hüvelynyíláson keresztül távozik ki belőled.

Ez a szex közben gyakrabban előfordul.

2018. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
ti ezt hogy, vagy mi? Nekem is mondtak mar tobbszor, dd hogy? Ez egyaltalan lehetseges?
2018. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

#2 olvass figyelmesen. #1 mindent tökéletesen leírt.

Velem is előfordult már. Nem nagy dolog.

2018. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
De mikor mozdultok ugy? Vagy.mit csinaltok? Nekem ez meg mindig nagyon furcsa
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem szex közben fordul elő általában kutya pózban és gumival meg még gyakrabban. Kicsit cikinek tartottam de mondták már hogy szex közben pont nem ez fogja érdekelni a pasit :D
2018. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, leginkább kutyapózban tud belemenni a levegő, hiszen akkor nagyon szét van tárva. Mindenkinél előfordul.
2018. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Normális ember tudja, hogy ez nem igazi "puki", hanem a begyűlt levegő távozása. Nekem is kutyapóz után szokott kijönni a levegő, és a párom tisztában van azzal, hogy miért, és hogyan. Vicces a hang, de ennyi.
2018. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Érdekes mert én még ilyet nem tapasztaltam. Szex közben sosem fordult elő olyan,hogy pukizom a puncimon. Ez tök fura! Én is érzem,hogy bemegy picit oda a levegő 'satöbö',de nem szellentettem méh egyszer sem és nem voltak 'kínos' vicces helyzetek emiatt. Szóval szerintem nem mind csaj pukizik a hüvelyén. Max azok akik nagyon kivannak tágulva..
2018. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Max azok akik nagyon kivannak tágulva."

Inkább fordítva. Heves szex közben a szűk hüvely is fel-feltárul kis időre (főleg, ha teljesen kihúzzák belőle a szerszámot majd újra vissza), és ilyenkor beszökik a levegő. Ha tág a hüvely, akkor könnyen kimegy, hangadás nélkül. De ha szűk, akkor csak egy-egy mozdulat hatására, hirtelen tud kipréselődni, és az bizony hanggal jár.

2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is előfordult. Nem vagyok nagyon szűk, de tágnak sem mondanám magam, mégis megtörtént, többször is, szóval ez nem attól függ. Egyébként ez egy teljesen normális jelenség, ahogy előttem is írják...
2018. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!