Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » KLION-D Kinek mi a tapasztalat...

KLION-D Kinek mi a tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem bevált. Sajnos többször kellett már használnom életem során, de nem volt vele gond.

21N

2018. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Ugyan vizsgalat nelkul irta fel az orvos, hogy ez majd megoldja ne aggodjak. Persze csak atmenetileg lett jobb, de dokit valtottam az meg sirt konkretan hogy vizsgalat nelkul nem kellett volna, egyszerubb a kenetvetel es a celzott kezeles. Ha neked is volt mintad es az alapjan kaptad, akkor biztos jo, nekem is valoszinu azert nem valt be, mert sz.rt se ert az en bajomra anno. Elonye hogy nem meregdraga mint a legtobb hozza hasonlo tabletta, kb 800ft
2018. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kaptam már régen, akkor hatott is. De a problémám kiújult később. De ez nyilván nem a Klion hibája. Nem tudom, neked mi a problémád, és mire kaptad.
2018. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, annyit tennek hozza meg, hogy betetet mindenkepp hasznalj hozza, mert urul, es nem eleg a tisztasagi, mert ugye este fekszel es "hatra folyik". Nem tudom jobban leirni, nekem mindig a fenek resznel lett tiszta feher a bugyim.
2018. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Baktérium fertőzés.

Hüvely heveny gyulladás.

2018. jan. 6. 19:59
 6/13 A kérdező kommentje:

Mitől alakult ki nálatok újból, ha szabad kérdeznem ?

Nektek is bakteriális fertőzésetek volt ?

2018. jan. 6. 20:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az volt. #1 vagyok. Nekem nem újult ki, évekkel később szedtem össze valamit ismét. :P
2018. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem valami komplikált problémám volt, azóta ha volt is csak sima "egyszerű" nem emlékszem mit kaptam amikor a klion nem használt...neked volt vizsgálatod, úgy kaptad? Ha igen, akkor egész biztosan hatásos lesz
2018. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, megvizsgáltak. Remélem hatni fog, egy kicsit izgulok emiatt, még sosem volt ilyen problémám.
2018. jan. 6. 21:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi, biztos rendben leszel, amugy jo kis szer, kiveve ha nem arra adjak amire nem er semmit. Nedvesitsd be egy kicsit a tablettat felhelyezes elott, nem is erzed amikor fent van. Meg egy jo tanacs, probald olloval kibontani, mert en teptem, es sokszor atszakitottam masikat is, meg probaltam kiszedni :D
2018. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!