Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Makai Rita nőgyógyász...

Dr. Makai Rita nőgyógyász doktornő hol rendel most?

Figyelt kérdés
Eddig Debrecenen az OTI-ban rendelt, de onnan távozott sajnos. Magánrendelését nem találtam. Nem tudja valaki, hol dolgozik most?

2018. jan. 8. 09:15
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális e még a kérdés, de én jelenleg hozzá járok a Medicower Eiffel Klinikára.

2018. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ohh... :(

a Medicover Bp-en van, ugye?

megkérdezhetem, mennyiért rendel ott és milyen időközönként?

köszi szépen!


(vajon miért hagyta el Db-t? Sajnálom, mert nagyon jó doki)

2018. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok!Én is ma akartam bejelentkezni hozzá, de közölték, hogy nyár óta nincs...pont az éves kontrollra mennék...

Több éve hozzá jártam, nagyon meg voltam elégedve vele...

Debrecenben már biztos nem rendel sehol? Egy kósza pletykát hallottam, hogy tán valahol heti 1x rendel itt is...

Valaki nem tud róla? A neten sajnos nem találtam semmit...

2018. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Medicover van Debrecenben is, itt is rendel, legalábbis én már voltam nála nyár óta és akkor rendelt. Az árak eljárásonként változnak, érdeklődjetek doktornőről és ezekről is itt: [link]
2018. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ritácska Budapestre költözött. Legnagyobb bánatomra. Évekig jártam hozzá.
2018. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok,

esetleg meg tudnátok mondani, hogy Pesten hol rendel mostanában Makai Rita, illetve hogy hol lehet hozzá bejelentkezni? A Medicover honlapján nem láttam a felsorolt orvosok között.

Előre is köszönöm a segítséget.

2020. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Medicoverben találkoztam vele. Csapnivaló diagnoszta. Rendkívül rossz a véleményem róla.
2021. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!