Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem még nm jött meg de fájt...

Nekem még nm jött meg de fájt a hasam, nem bírok hason feküdni mert annyira fájnak akkor a melleim, ja és kb 1 hete volt egész héten hasmenésem és ma egy kicsit görcsölt a hasam és el múlt a fehér folyásom már 2 napja, akkor most megfog jönni? 11/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Készülj fel a legrosszabbra!!!!!!! Meg.
2010. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de már nagyon várom
2010. jún. 4. 18:28
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
és lesz ez még rosszabb...
2010. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sztetek hány nap múlva jön meg?
2010. jún. 4. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

de édes, várja:)

ezt nem lehet tudni, hamarosan. ez pl az egyik hátulütő, ami miatt majd nem fogod szeretni:)

2010. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
utolsó avgyok, van nálatok otthon betét? anyukáddal tudsz beszélni róla?
2010. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem nem szeretnék vele beszélni mert még csak 11v éves vok és ugy érzem hogy baj van velem hogy minden hol baj van a testemen nem mőködik jól hogy levagyok maradva,van nálunk betét
2010. jún. 4. 19:56
 8/17 A kérdező kommentje:
mentwek a zöld kezek utólsó uti előtti!
2010. jún. 4. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Ne viccelj, tök büszke lesz rád, hogy nagylány leszel. Mondd el neki nyugodtan, én is elmondtam annak idején. Illetve úgy megijedtem, hogy megmutattam neki a bugyimat, és azt mondta, ez bizony menzesz lesz. Megmutatta a betétet, és utána nem kellett már erről beszélni, mert ez magánügy. De az elején azért jó volt a segítség, azt sem tudtam hova szaladjak. Szóval szerintem mondd el neki, és legyen nálad mindig betét, ha megjön akkor legyen mit használni.
2010. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Ne szégyellj beszélni róla! A menstruáció, teljesen természetes dolog. Anyukád is nő, Ő is menstruál. Ha meg valami más bajod lenne, akkor is muszáj lenne szólni, mert ha hanyagolod, abból nagy baj is lehet!!!
2010. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!