Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában szintén küzd éjszakai izzadással? (elsősorban 20-35 év közötti nők érdekelnek)

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok és az utóbbi pár napban kb mióta megtörtént(hetett) az ovuláció és a luteális fázisba kerültem azóta érzem ezt az éjszakai izzadást.

Csurom vizes nem leszek reggelre, de ragadok.

Sokféle gyógyszert szedek, lehet valamelyiknek a mellékhatása, de egyik kollégám is mesélte, hogy éjjelente izzad.


Fogok menni kontoll vizsgálatokra, ott majd megemlítem mindenképp, csak kíváncsi vagy, hogy mostanában küzd-e más is hasonló panaszokkal.


2018. jan. 10. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt közvetlenül szokott ilyen lenni. Van hogy éjszaka közepén tiszta hálóinget veszek, mert a mellkasomon teljesen át van ázva (hason alszom).
2018. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok féle gyógyszert szedsz, ettől lehet ilyen tünet.
2018. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!