Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19-23 év közötti leányzókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-23 év közötti leányzókat kérdeznék elsősorban! Egy ismeretlen személy hogy szólítson meg titeket, ha többen vagytok? Érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Például ültök egy pub szerűségben délután, 3-an vagytok. Érdemes próbálkozni, ha az egyikőtök érdekel?

Ha igen, milyen szöveggel, vagy jobb nem vakítani?



2016. febr. 1. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti siker, már bejött nekem is :)


https://www.youtube.com/watch?v=USFySBdqrTs

2016. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak ismerkedni akarsz akkor inkább sehogy. Főleg ha másokkal van. Akkor velük akar foglalkozni. De lehet csak nekem nem jön be ez az idegen ember azonnal ismerkedni akar téma. Én képtelen lennék így párt keresni.
2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!