Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet rózsaszín, illetve...

Miért lehet rózsaszín, illetve inkább már narancssárga színű a vizeletem?

Figyelt kérdés
37+5 hkm vagyok és ma voltam nst-n, és a doki is megvizsgált. Már elég kellemetlen érzés volt. Viszont azóta ilyen fura halvány narancssárga színű a vizeletem. Lehetséges hogy a vizsgálat miatt? És esetleg már olyan érzékeny a hüvelyem, hogy rózsaszínes-narancssárgás lesz a vizeletem tőle? Vagy esetleg bajra utalhat? Nem érzem magam különösebben mint eddig. Köszönöm a választ

2018. jan. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha dokihoz mész,beteggé tesz,még ha semmi bajod sincs.

Vitamin,zöldség,gyömbér,mozgás.

Az orvosokat meg felejtsd el.

2018. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy hogy narancssárga vagy rózsaszín. Hisz a rózsaszín lehet kevés vérzéstől is, erős narancssárga pedig akár attól ha keveset iszol, akár ha vasat szedsz.

Reggel hivd fel az orvosod vagy a védőnőd.

2018. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha céklát ettél, attól is lehet rózsaszín a vizeleted. A narancssárga pedig lehet ha szedsz vitamint. B vitaminok erősen megszínezik a vizeletet. Ha ezek nem állnak fenn, akkor vizeletvizsgálatot csináltass!
2018. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Reggelre elmúlt, vagyis normális színű lett a pisim! :) valószínűleg a kevés folyadékbevitel miatt volt.
2018. jan. 12. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!