Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan akinek színes...

Van itt olyan akinek színes haja van? Kék, rózsaszín, narancssárga, lila?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz kezelni? Mi a tapasztalatotok?

2017. febr. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak volt, ezekozul mindegyik szin:)

Szoval kezelni egyaltalan nem nehez :DD annyi hogy hamar kikopnak, ugy 1-2 het alatt, szoval sokszor kell ujra festeni. Annyi a keknek a hatranya hogy az eletbe nem szeded ki a hajadbol (ha szokitve van), vagyis hat nagyon nehez.. En emlekszem elsonek rozsaszinnel festette, majd arra a keket. Es hat utanna kiserletezgettem es igen, a vegen mindig a keknel lyukadtam ki mert, mindig kikopott de csak a kekig az nem kopott tovabb.. Emlekszem egyszer 2x is kiszokitettem egymas utan a hajam (tudom felelotlenseg) es a kek meg mindig jelen volt, aztan befestettem vorosre a hajam, majdegy ket nap mulva (ugye hat hajmosas) es azon a reszen ahol a hajam szokitve volt (mert nagyabol levagtam a szokitett reszet a hajamnak) ujra kek lett.. Szoval igen a kek egy nagyon szivos szin.

2017. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Jelen. Fekete-kék már évek óta. Annyi benne a tapasztalat, hogy figyelni kell a kopásra és arra hogy lehetőleg minél kevesebb samponnal érintkezzen a színes rész. Pl. a kék rész festése után nem mosok hajat samponnal mert le is jön a festék.
2017. febr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt kek es idovel szurke lett belole valahogy .amikor meg barnara volt kek akkor vilagos zold lett xd volt rozsaszines ami narancsosra kopott... Eleg nehez vele banni ha azt akarod hogy szep apolt legyen
2017. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt korábban rózsaszín-lila melír a hajamban, de azt sajnos nagyon hamar ledobta a hajam, azóta volt pasztellrózsaszín, azt nagyon könnyű volt újrafesteni, ezért szerettem (hajmosásnál a balzsamhoz kellett keverni egy kis festéket, jó sokáig rajta hagyni, és kész is volt :)


Azóta csak az alja van festve, türkizre/zöldre, ez ahogy az első is írta elég tartós szín, az élénkségéből vesztett de egyébként közel három hónapig benne maradt a hajamban :)


Szóval nagyon színfüggő, a világosabb de élénk színekkel (pl rózsaszín) nekem nehezebb volt bánni, a sötétebbek egyszerűbbek (cserébe kb kiszedhetetlenek ha az ember változtatni akar), és tényleg sokszor kell újrafesteni ha ugyanolyan élénket szeretne az ember mint közvetlenül festés után :)

2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!