Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, de csináltam tesztet és negatív lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi rá az esély, ha csak nem volt nagyon késői peteérésed. Egy hetes késésnél normál esetben már jeleznie kellene a tesztnek.
2013. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben , köszönöm !
2013. nov. 27. 13:06
 3/4 anonim válasza:
Nálam is ez van, de nekem nyár óta minden hónapban, egy hetet késik, most már megint egy hétnél tartok és még mindig várom, a legrosszabb, hogy terhességre utaló jelek is mindig jelentkeznek (szerintem inkább csak beadom magamnak), de ilyen hányingerek jönnek, fura dolgokat kívánok amiket nem is szeretek. De a teszt mindig negatív. Csak türelem
2013. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uh :/ hát nekem ez az első , hogy 1hetet késik, nem volt még ilyen..de a megszokottnál többet eszem , de 3 nap múlva újra csinálok egy tesztet , ha az is negatív akkor orvos lesz belölle.! Bár vannak menstruációs fájdalmaim..de mégsem akar meg jönni, és ez nagyon zavar :S plusz még babát sem nagyon szeretnék..
2013. nov. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!