Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt sokszor fáj...

Menstruáció alatt sokszor fáj a gyomrom, vagy környéke, a lényeg, hogy magasabban, mint ahol a méhem van és fájdalomcsillapítóval sem enyhül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fájós vagyok és bár a gyógyszerek a menstruációs görcsöket enyhítik, de a gyomorfájást nem. Mi lehet ennek az oka és mit lehet vele kezdeni?
2018. jan. 11. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál emiatt? Nem akarlak megijeszteni mert nem mindig ez all a háttérben de sok embert ismerek akinél kiderül hogy a nagy fájdalmakat ciszta okozta.
2018. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ami gyógyszert beveszel a görcs ellen attól fáj a gyomrod? Ez csak egy tipp volt.
2018. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ciszta is lehet ahogy az elso mondja...menj el orvoshoz, ne jarj ugy mint anno a baratnom aki nem akart elmenni, vegul en vittem be mert ugy fajt neki fel sem tudott kelni. Arrol ne is beszeljunk milyen stilusban lattak el, hogy akinek ekkora fajdalma van miert nem jon, nem kellett volna ekkor kockazatos mutet. Nem ijesztegetni szeretnelek, de szerintem mindenkeppenj nezesd meg
2018. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos akiknél eddig voltam nőgyógyászok, azok nem nagyon foglalkoztak ezzel. Ultrahangot csináltak, azon semmi nem látszódott, úgyhogy azt mondták, hogy nincs semmi szervi bajom, ennyi.

Én is gondoltam rá, hogy lehet, hogy gyógyszer mellékhatás, de ha másmilyen gyógyszert szedek, akkor is fáj.

2018. jan. 12. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj másik orvoshoz, akár magánba, ott többet foglalkoznak az emberrel, és minden létező vizsgálatot megcsinálnak. (tapasztalat, nekem anno rengeteg felesleges vizsgálatot csináltak, persze csomó pénzért, és ez nekem csak akkor derült ki amikor dokit váltottam) Szóval az egészséged érdekében is keress mást.
2018. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!