Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponnal kapcsolatban...

A tamponnal kapcsolatban lenne egy kérdésem! A lényeg: ha rosszul teszem fel akkor ki csúszhat? +még egy kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval mondhatjátok hogy tudatlan vagyok. És ez igaz is. 14 éves vagyok most először próbáltam ki a tampont azért hogy megszokjam nyárra. Ugyanis megyünk Görögországba és lehet hogy pont akkor lesz meg. A lényeg hogy most tettem fel először de nem valami jó. Olvastam hogy ha jól tettem fel akkor éreznem sem kellene és ez igaz is volt. De aztán elkezdtem sétálni és mintha kijjebb csúszott volna. (Még nem telt meg ugyanis csak negyed órája tettem be)

A másik kérdés pedig hogy van esélye annak hogy rossz helyre tettem fel?

14/L (mondjuk ezt gondoltatok)



2017. máj. 28. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy jó helyre tetted, csak nem elég mélyre. Ha nincs elég mélyen, akkor a mozgástól kijjebb jöhet. Mutatóujjal dugd fel, úgy, hogy olyan mélyre menjen, ameddig csak képes vagy benyúlni. Ott már nem is fogod érezni. Ne aggódj, a cérnánál fogva úgyis ki tudod húzni majd.
2017. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló: köszi :) (a választ is meg hogy gyors volt)
2017. máj. 28. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kitapsztalod legyél türelmes,mert sokkal kényelmesebb mint a betét. Emlékszem én is az első tamponomra hát úgy jártam mint te de szerintem ezen minden lány átesik. Aztán kb könyékig voltam magamba annyira feltoltam de szerintem a 3 napon sikerült rájönnöm hogy hogy a jó nekem. Multkor elfogyott itthon a tampon aztán találtam egy betétet tűzoltásnak hát borzalmas 2 óra hosszám volt addig,szóval légy türelmes mire megszokod és igen jól nyomd fel ameddig csak tudod.
2017. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! Sokat segített jogy nem csak nekem nem ment elöszőr. Es a legelső válaszolónak üzenem hogy én nem téged idiótáztalak le hanem a válaszodat!

Ja és kedves 7. vaszoló! Ezt a tampont a fürdőszobai kosárban találtam (vagyis anyáé) és nem volt semmilyen dobozban.

2017. máj. 28. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért idegesíti fel magát valaki egy ilyen kérdésen. Ez a GyakoriKérdések, ahol bármit feltehetsz, akár a 89262. Terhes lehetek-e kérdést. Azokon égjetek ki inkább, ha ehhez van kedvetek :D


Kérdezőnek: a második jól leírta a felhelyezést. A másik legfontosabb dolog, hogy ne hagyd bent túl sokáig (4-6 óránál semmiképp, bár én a 6 órát kicsit sokallom), mert elég komoly fertőzéseket szedhetsz össze. És persze a higiéniára figyelj! :)

2017. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 9. válaszoló! :) És igazad van nem kéne fenn akadnom ilyneken!
2017. máj. 28. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
És írd egybe az igekötőket! Pl: kicsúszhat, fennakadnom. Míért van az, hogy ez a korosztály ezt rendre rosszul írja? Tuti, hogy nem így tanították...
2017. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!