Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

December 31-én voltam együtt a párommal, a menstruáció elött 4nappal, viszont a vérzésem ezután késett 4napot, így 4e helyett 8án jött meg. (talán egy picit kevesebb vérzéses)

Mára, 10nappal az együttlét után émelygés és fejfájás gyötör. Egyből arra gondoltam hogy talán késői peteérésem lehetett, viszont terhességi tüneteknek ez még korai nem? Van, volt valakinek hasonló tapasztalata?



2018. jan. 12. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 10-14 nap az aktustól számítva, tehát elvileg nem kizárt a terhesség. De a legegyszerübb,ha csinálsz egy magas érzékenységü tesztet, az már kimutatja, ha van baba.
2018. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha terhes is vagy, akkor sem lehetnek meg tuneteid. Mindket terhessegemnel ugy a 6. het korul kezdodtek a tunetek.
2018. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem meg mind a négy gyereknél már a beágyazódás kröül voltak tüneteim.
2018. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a 6. hét körül voltak tüneteim, de most pont azt érzem mint akkor. Csinàltam most egy érzékeny tesztet, (napközben) ami negatív lett, de nagyon meglepődtem volna ha már pozitívat produkál! 1-2nap múlva, újra megpróbàlom, ha nem múlik! De akinek volt hasonló tapasztalata, ott mi lett a vége? Egyàltalán mennyi az esélye annak hogy 4nappal a menstruáció elött teherbe essen valaki?! Tudom van ilyen, de mennyi ennek az esélye... Olyan minimàlis! Most egy kicsit zakatolnak a gondolatok!
2018. jan. 12. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki a menzesz alatt esik teherbe -szóval van rá esély.
2018. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!