Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Serdülőkorban ez is normális?

Vickyy888 kérdése:

Serdülőkorban ez is normális?

Figyelt kérdés
nem jön meg a menzesz, de van sötét barna folyás három napig nem olyan kevés de nem is sok, aztán megáll, és rá egy-két hétre meg enyhe barnás vére folyás (elég a vékony betét) egy hétig tart aztán a szokásos fehér folyás.. ez 16 évesen még oké? (nincs beállva a menzeszem, mindig késik.

2018. jan. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy mindig késik? 2017-ben hány napos ciklusaid voltak (ha ezt a barna maszatolgatást is menstruációnak számítjuk)?
2018. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs... kiszámíthatatlan
2018. jan. 12. 15:16
 3/9 anonim válasza:
Baratnom 18 evesen is ilyen es allandoan koltjuk terhessegi tesztre a penzt mert beparazik😂😂 Menj el nogyogyaszhoz ha mar o nem hajlando, hiaba ragom a fulet vele.
2018. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ki a barátnőd?? :OO full olyan mint én.. basszus... akkor nem vagyok egyedül xD
2018. jan. 12. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg se számoltad soha, hogy hány naposak a ciklusok? Vagy hány nappal szoktál számolni? Nem lehet, hogy szimplán csak nem tudod, mikor kellene megjönni (rengeteg kérdés irányul erre az oldalon, és sokszor derül ki, hogy csupán azért hiszi azt a kérdező, hogy késik a menstruációja, mert "nem minden hónap ugyanazon napján jön meg")?
2018. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én tudom hogy nem ugyan azon a napon kell megjönnie minden hónapba... de akkor sincs benne semilyen szísztéma
2018. jan. 12. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A barna folyás szerintem mensi.Nem mindenkinek jön meg napra pontosan,hiszen az előző havi mensi első napja után 21-28 napra kell megjönni,de van akinek 35 napra jön meg.Gondolj bele tehát megjöhet 21 napra is az is jó,de ha 28-ra jön az is oké,mindjárt a kettő között 7 nap különbség van.



Rendes vérzésed szokott lenni?

2018. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát maga a vérzés legtöbbször normális erös...de most meg sem jött, csak koszolt
2018. jan. 13. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig két hetet késik, akkor nem késik, hanem szimplán hosszabbak a ciklusaid. Ha mindig 28 nappal számolsz ettől függetlenül, soha nem fog megjönni időben, de ha egy hosszabb ciklust számolsz, mondjuk 35-42 naposat, akkor lehet mégis találsz benne rendszerességet. Ennek a normalitása azért függ attól is, mikor kezdtél el menstruálni, ha már 10 évesen, akkor valóban nincs rendben valami, hogy 6 év alatt nem állt be. De ha csak pár éve, az orvos sem nagyon fog csinálni semmit, max közli hogy majd ha 18-at betöltöd és még mindig fent áll a probléma, gyere vissza, vagy ad egy fogamzásgátlót.
2018. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!