Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az h amikor menstruál...

Normális az h amikor menstruál a bnőm egesznap olyan mint egy zombi, úgy jarkal a hazban . Mit tegyek h ne legyen ilyen velem? 24evesek vagyunk

Figyelt kérdés
És mindig félek megkérdezni tőle vmit mert leordít. Tegnap is megkerdeztem h éhes-e mert ha igen csinalok neki ő meg leordított.
2018. jan. 10. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg csúnyán beszél
2018. jan. 10. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Hisztériás, ennyi. Te meg vevő vagy rá, így el tudja játszani a királylányt.
2018. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A menstruáció azért nem ilyen nagy dolog, hogy ilyen szinten hisztizni kell.

Azt javaslom, ha lenyugodott, próbálj meg vele beszélni, mond el neki azt, amit ide leírtál. Háha megérti. Ha meg nem, akkor véleményem szerint nincs miről beszélni, mert ha egy ilyen kisebb problémát nem tudtok megbeszélni, akkor a későbbiekben a nagyobb problémákkal se tudtok majd megküzdeni.

Nekem ez a véleményem.

2018. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán hisztizik és kihasználja, hogy most "lehet", mert "menstruál".


Ne tűrd egy pillanatig sem, ha ordít veled, szólj vissza, de én gondolkodnék a szakításon is.


NEM normális, hogy így viselkedik veled. Nekem is minden hónapban kínszenvedés, fáj, néha majd elájulok, szorulásom van vagy épp három napig fosok mellé, de eszem ágában nincs a barátomon levezetni.

Sőt, ha kedveskedni akar, akkor megköszönöm, nem pedig nekitámadok.


Ebből még lesznek problémák, ha hagyod.


28n

2018. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!