Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz után vagy alatt...

Menzesz után vagy alatt mindig égeti ott lent. Ez mitől van? Bekenjem krémmel?

Figyelt kérdés
17/L

2018. jan. 12. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Tampont vagy betétet használsz?
2018. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Betétet és sokat utazok, nem mindig van alkalmam cserélni
2018. jan. 12. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossmannban kapható probiotikumos betét, 700 Ft körül van, azt próbáld ki.
2018. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg fertőzés? Menj el dokihoz.
2018. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne fertőzés??? Mindig, állandóan? Maradjál már
2018. jan. 12. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A betéteket vegyszerekkel kezelik, fehérítik, színezik, illatosítják. Ezek okozhatnak irritációt.

Próbálj ki másféléket, minél kevesebb csilivili, cikornya, nyomott minta van rajta, és minél kevésbé parfümös, annál jobb. Ha nincs változás, esetleg próbáld ki a mosható betétet. Ha meg már a vége felé vagy, tegyél oda egyszerűen pár lap wc-papírt, vagy papírzsepit - ezekből is válaszd az öko-cuccokat.

2018. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te kérdezted, mitől van. Én meg értelmesen válaszoltam, hogy szerintem fertőzés. Égő érzés általában amiatt van, és a mensi idején elmúlik, aztán ismét kiújulhat.

"Maradjál már." Ostoba szemtelen tinike... Menjél orvoshoz, ha ennyire nem szimpi a válasz.

2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!