Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek anyukátok megvette a...

Nektek anyukátok megvette a betétet még gyerekként?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem, csak először, mikor összevéreztem egy-két nadrágot.
2018. jan. 13. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen,megvette.Ő is vezetett be a menstruációs életbe.
2018. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mibe???? 😂 😂 😂 😂
2018. jan. 13. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen megvette
2018. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megvette. Miből vettem volna magamnak 11 évesen?
2018. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvette.De szerintem ez normális.Az egyes szerintem azt akarta mondani,hogy normális felvilágosítást kapott az anyukájától.
2018. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg most is o veszi es 26 vagyok :D nem lenne nekem sem gaz, de o gyakrabban jar vasarolni es drogeriaba is, szoval tok jo :)
2018. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo inkabb arra gondolt, hogy o veszi e meg nektek, vagy odaadja a penzt hogy vedd meg magadnak, egy 10 eves megis mibol venne meg?! Nekem anyukam vette a tampont es a betetet is ugy kb 13 eves koromig, onnantol magamnak vettem, mert sokszor nem azt a fajtat hozta amit en szeretek, mert leemelte a polcrol amilyenre emlekezett, csak sokszor nem az a fajta volt, igy inkabb magam intezem, masreszt gyakran elfelejtek neki szolni elotte hogy megjon, es akkor mar egyszerubb magamnak beugrani a kisboltba suli utan, mire megvarni hogy a sok munka meg bevasarlas mellett eszbetartsa es megvegye
2018. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én mindig magamnak vettem. Elmentem a boltba és olyat vettem, amilyenre szükségem volt.

13 voltam, amikor megjött, akkor megmutatta, hogy milyen betétek vannak. Együtt megvettük, aztán utána tudtam magamtól. Azt a lelkemre kötötte, hogy mindig legyen a táskámban betét és tampon a biztonság kedvéért.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 14 évesen kollégista lettem, így természetesen magamnak intéztem ezeket az ügyeket.

Kaptam naptárt, hogy abba vezessem, így kb. ki tudtam számolni, hogy mikor esedékes.

2018. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor hogy,néha ő vette meg,néha meg én.Én is elszoktam már 11 évesen is menni a boltba,hogy megvegyem.
2018. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anya akkor már nem élt, mostohaanyám leszarta az övét sosem használhattam,, de apa mindig adott rá pénzt :)
2018. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!