Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2x voltam együtt a párommal...

2x voltam együtt a párommal /előtte szűz voltam/ de a második alkalom óta nagyon fáj az alhasam napközben és azóta nem is szeretkeztünk. Éles, szúró fájdalom.5napja tart ez, normális vagy keressem fel az orvosomat? Mesi_20

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 00:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem csak napközben hanem szinte mindig. És hozzátenném hogy nem volt durva és nem hatolt túl mélyre,szerintem.
2010. jún. 5. 00:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet lelki eredetű ez a fájdalom. Még félsz az együttlétektől, mert félsz hogy fájni fog. Ezért ott lent lehet hüvelygörcs, ami persze kisugárzik az alhasadra is.Nem tudom mennyire véreztél, vagy mennyire volt fájdalmas az első együttlétetek, mert ha igen még attól is fájhat.
2010. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

A Szúró fájdalom a "beágyazódás" jele!!


Sztem terhes vagy...


Ha a Melled is érzed hozzá akkor 100% hogy felcsinált!!!!

2010. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem menj el orvoshoz, ez a fájdalom nem normális. Az előző meg ne paráztasson már feleslegesen senkit!
2010. jún. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is nyugi! Ha védekeztetek, ne félj a terhességtől. A hasfájás semmiképpen sem normális, mindenképpen menj nőgyógyászhoz, mégpedig minél hamarabb.
2010. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kivéve a 2.-ét!! Mert gyógyszerrel védekezünk!! Nem volt fájdalmas egyik együttlét sem, csak annyi volt a bibi hogy 2-3nappal voltam a menstruáció elmúlása után így közben visszajött a vérzés!
2010. jún. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!