Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj egy ciszta műtét?...

Nagyon fáj egy ciszta műtét? (17 éves vagyok) (laparoscopos cystectomia)

Figyelt kérdés
Sziasztok érdekelne hogy mennyire fáj egy ciszta műtét és hogy mit csinálnak velem 17 éves vagyok és nagyon félek vki bátoritson:( bocsánat a helyesírási hibákért..

#Laparoscopos cysta #Mütéti fájdalom
2018. jan. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Altatásban kerheted ? Nem mondta s doki?
2018. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nemrég volt ciszta műtétem, és semmit se éreztem belőle az érzéstelenítő miatt.

Azt, hogy mit csináltak azt nem láttam pontosan, mert a nyakamon volt, de a lényeg hogy tényleg semmi fájdalmas.

14L

2018. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem tavaly januárban műtöttek laparoszkóppal petefészekciszta miatt. Nem hazudok, az altatás volt a legjobb része. Semmit nem fogsz érezni, jót fogsz aludni, bár azt nem írtad, hogy altatnak vagy sem. De az érzéstelenítővel sem lesz semmi gond. Kitartás. :)


L/19

2018. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyan jót aludtam közben és utána,mint még sosem! Másnap kiengedtek. A sebeket nem is éreztem egyáltalán. Egyvalami fájt csak, a gáz. Kb 1 hét volt,amíg felszívódott,addig eléggé hadirokkant voltam. Nem kell tőle félni.
2018. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Altatnak:)köszönöm a válaszokat:)sokat segitettetek ezzel:)és a félelmem is enyhült:D
2018. máj. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!