Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy baj lehet ha a Canesten...

Nagy baj lehet ha a Canesten Kombit délután vagy délelött használjuk?

Figyelt kérdés

a kúpra értem, ugye este írja, de ha sose érek rá, akkor kénytelen leszek napközbe, az befolyásolja a hatását?


és ha kiszámoltam hogy 3 nap múlva fog megjönni, és ma elkezdeném, akkor az nem baj ha pont másnap jön meg ugye?


2010. jún. 5. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Este jobb, mert akkor már fekszel, nem járkálsz wc-re. De napközben is felrakhatod szerintem, lényeg a hatóidő. Ha végigcsinálod a 3 napos kúrát és utána jön meg az nem baj, nekem is így volt. Csak addig ne jöjjön meg, míg használod mert akkor a vér kimossa belőled és nem hat.
2010. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napközben nincs értelme, akkor fele kifolyik, mert nem vízszintes vagy. (Ha csak nem éjszakásban dolgozol és nappal alszol:)) Miért nem érsz rá este feltenni?
2010. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!