Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt nem jött meg a...

Mi miatt nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátlót a múlt hónapban és nem jött meg, tegnap kellett volna megjönnie, mióta abbahagytam óvszerrel védekeztünk, nem szakadt ki,1x szex elején csináltuk gumi nélkül utána gumival, nem lenne baj ha baba lenne mert szeretnénk, csak nemtudom most a gyógyszer abbahagyása miatt nem jött meg, vagy mi miatt van ez?

Előre is köszönöm válaszaitokat!!


2018. jan. 15. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy csak barnázok
2018. jan. 15. 17:47
 2/4 A kérdező kommentje:
És olyan érzésem van mintha szúrkálna a petefészkem néha
2018. jan. 15. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után akár fél évbe is beletelik, mire rendeződik a ciklus. Teljesen normális, hogy nem jött meg.
2018. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg szedted a gyógyszert,azalatt blokkolta a természetes menstruációdat a mesterséges hormon,amit szedtél,nem volt peteérésed hónapokig vagy évekig(nem tudom meddig szedted).

Idő kell,mire visszaáll a ciklusod.

2018. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!