Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszertárban lehet mensi...

Gyógyszertárban lehet mensi eltolo gyogyszert kerni?

Figyelt kérdés
Hallottam a citromleveset , sokan mondjak h nem mukodik ,kb 2nap mulva lenne az elso sexem es nem szeretnem maskor... Csak sajna lehet hogypont meg fog jonni gyogyszertarban 2nappal elotte lehet olyan gyogyszert kapni ami eltolja par nappal? Kiadjak nekem 15evesen ha van? Van mas egeszseges modszeretek?elkelne a segitseg.....

#Menstruacioeltolasa
2018. jan. 17. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Mivel ilyen gyógyszer nem létezik, ezért nem lehet kapni. (Ahogy a citromlé sem müködik, a többi csodatipp sem)
2018. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Totál retardált vagy.Kár ragoznom.
2018. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Ilyen készítményről én sem tudok, a fogamzásgátló az, amivel lehet tolni úgy, hogy tovább szeded. A citromlé nekem egyébként bevált, tehát nem kell váltig állítani, hogy semmire sem jó. Ha most el kezded inni (napi 3 dl-t ittam) akkor valószínű el fogsz savasodni, és csak később jön meg, lehet már utána napon. Vagy stresszelj sokat és tolódik :DD Ne
2018. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Perszehogy van!:)

Mensi skipper!

Így kérd a patikában, biztos ismerik majd, a patikus tudni fogja.

Bárkinek kiadják vény nélkül, pont erre a célra, amire neked is kell.:)) Ha lehet a kúpot válaszd, az jobban hat. 16/L nekem is ez volt

2018. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond le a randidat! Menj el nőgyógyászhoz, és kérd ki a véleményét, illetve a fogamzásgátlásban is fog segíteni.
2018. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Aki ilyet kérdez ne szexeljen, nehogy véletlenül szaporodjon. Gondolom a védekezésben is ilyen tájékozott vagy és pár nap múlva jönnek a terhes lehetek, ha és egyéb okosságok. 15 évesen amúgy sem hiszem, hogy elèg érett lennél. Főleg a kérdésed alapján nem. Inkább tanulj még kicsit. Le lehet pontozni de azért megfogadhatnád a tanácsom.
2018. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a 4es mond tenyleg igaz, nekem is bavalt mar vagy 20x

18L

2018. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!