Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb oldalon a tubaszájadéknak...

Jobb oldalon a tubaszájadéknak megfeleöen 4,68 cm cysta van, Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Hypersecretios endometrium,3 hete volt egy vetélésem amiért most mentem vissza a szövettani eredményért, de magzat jelenlétét nem találták csak most ezt a cystát ha egyáltalán az, mert ez még 3 hete nem volt ott, lehet méhenkivüli is az orvos szerint! Azt mondta ha fáj a hasam azonnal mentövel be kell menni, hát én nagyon félek és izgulok hogy mi lesz!egy újbóli mütétre megint sor kerülhet?akinek volt ilyen az válaszoljon!
2010. jún. 5. 14:26
 1/4 A kérdező kommentje:
nem írtam meg,hogy 1 hét múlva uh.kontrollra vissza kell mennem,nagyon izgulokelőre már!
2010. jún. 5. 14:32
 2/4 anonim ***** válasza:

1,tanulj meg írni


utánna a többi!

2010. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
véleményt kértem nem kritikát!
2010. jún. 5. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhesség nem valószínű. Azzal nem engedtek volna haza. Az műhiba lenne. Legvalószínűbb, hogy egy cysta. Ezt általában megfigyelik. Van, hogy spontán gyógyul. Van, hogy egyszer csak nőni kezd. A műtétet a helye, növekedési hajlama határozza meg. Ez majdnem mindig jóindulatú elváltozás. Nyugi.
2010. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!