Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapi nap folyamán, megjött....

Tegnapi nap folyamán, megjött. Este elmentem wc-re, és fehéres rózsaszines valami jött ki, kb. olyan 4cm lukacsos. Jövő héten megyek dokihoz. Nem tudom mi lehetett. Aggódok mi van ha valami komolyabb baj van. Még soha nem volt ilyen. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

#menstruáció #fehéres rózsaszínes
2018. jan. 18. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te a leváló méhnyálkahártyát láttad, ami teljesen normális jelenség. De majd a doki megmondja.
2018. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb szövetdarab távozott. Van olyan, hogy a méhnyálkahártyából egyszerre egy nagyobb darab válik le.

Vagy ha esetleg teherbeeséssel próbálkoztok, akkor lehetett egy nagyon korai vetélés, de valószínűbb a nyálkahártya.

Pontosan jött meg? Korábban volt bármiféle nőgyógyászati panaszod?

A doki azért nem árt, mert néha mióma okoz ilyet, hogy egyben lelök nagyobb méhnyálkahártyát. De minden nélkül is előfordulhat, nagy probléma biztosan nincs.

2018. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit meg nyugodtam. Még nem probálkozunk, de volt már egy necces helyzet, kb.egy hónapja. Ha korai vetélés lenne, akkor nagyon fájnia kéne, vagy még annyira korai hogy nem fájhat. Tegnap este, jött ki még egy nagyon pici darab, nyálkás volt, és volt rajta egy fehér rész, nem jut eszembe hogy mire emlékeztetett, de talán olyan mint egy fátyol.
2018. jan. 19. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Állítólag a terhességek egy elég jelentős része korai vetéléssel végződik úgy, hogy nem is tudunk róla, mert akkor ér véget, amikor egyébként is meg kell jönnie. Vagyis nem tud megfelelően beágyazódni, ezért leválik a nyálkahártya és vele a petezsák-kezdemény. Ilyenkor nem fáj jobban, talán csak kicsit bővebb, darabosabb a vérzés, de általában nem is tudjuk meg soha, ha az volt.
2018. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!