Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddő vagyok? 14/l

Meddő vagyok? 14/l

Figyelt kérdés

4 éve van ilyen sárgás folyásom néha, ami egy idő után kellemetlen szagú. Anya azt mondta ez teljesen normális, neki is van.

Viszont most utána olvastam az interneten,de olyat hogy ez normális lenne nem találtam. Jövőhétre kaptam időpontot nőgyógyászhoz, bár anyám nem örül, mert szerinte semmi bajom. De nem hagytam neki békén.

Ha nekem most 4 éve fertőzésem van, akkor soha többet nem lehet gyerekem? Anya azt mondja, ahhoz a méhemnek és a petefészkemnek is gyulladtnak kellene lenni,de én már neki nem hiszek. És egyáltalán honnan tudjam, hogy az nem-e gyulladt? Annyira félek, valaki segítsen...


2018. jan. 18. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szia szerintem nyugodj meg . Lehet az csak egy candida .. De mindenkeppen doki. Ne haragudj de anyukad kicsit fura.
2018. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Doki, nem netes oldalak.
2018. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy sárga folyásod van, még nem leszel meddő, nagyon sok nőnek van, majd az orvos kikezeli ha kóros és nem a normál folyás. Ne aggódj, menj el nőgyógyászhoz és majd kiderül mi okozza és kell-e tenni valamit.
2018. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
A leírt tünetek alapján gombás vagy Trichomonas-fertözésed lehet, szóval indokolt a nődoki.
2018. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek van valamennyi folyása, ez teljesen természetes. A ciklus egyes szakaszaiban mind a mennyisége, mind az állaga más, emellett személyenként is eltérő. Nekem világéletemben elég erős volt pl. Számomra kellemetlen, felnőtt fejjel már rászoktam a nagyon vékony tisztasági betétekre, így sokkal komfortosabban érzem magam. Egészségügyi problémáim ilyen szempontból nincsenek, mivel gyógyszert szedek, rendszeresen járok dokihoz, tehát tudnék róla. :)


Viszont ettől függetlenül, ha "néha" van folyásod, és nagyon szúrós szagú, sárga, az könnyedén utalhat gombás fertőzésre, így ártani semmiképp sem árt, ha megnézeted dokival.

Meddőségre nem kell gyanakodnod, arra nagyon kicsi az esély. Gyulladásnak egyéb tünetei is lennének. A gombás fertőzés (vagy akár a fent említett candida) pedig viszonylag könnyen kezelhető. :)

2018. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nincsen semmi bajod. Ha fertőzés lenne, akkor az más tünetekkel is járna, csípő, égő érzés, viszketés.
2018. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha gyulladásod lenne, az fájdalommal járna. Semmi bajod.


Aki szerint ez trichomonas, annak még tuti nem volt. Az is fájdalommal, viszketéssel jár.


Egy idő után minden testváladék kellemetlen szagú lesz, ahogy a levegővel érintkezik. Ez is normális.

2018. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Neked az egyetlen bajod az, hogy hipochonder vagy.
2018. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ne pánikolj! Pszichológus kell neked, nem nőgyógyász. Egy kis folyása mindenkinek van. Ha erről a betegségől kiderül, hogy nincs, vagy csak valami pofonegyszerű, 3 nap alatt kigyógyítható, akkor ki fogsz találni magadnak más nemlétező betegséget. Inkább ezen gondolkozz el.
2018. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
A netes fórumoknak ne higyj lásd pl. azt a válaszolót, aki Trichomonas fertőzést mond. Ez komoly? Tudod te, hogy az mennyire ritka és hogy halálos? Gondolom nem, mert akkor nem írnád le
2018. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!