Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abba hagyása...

Mnika20 kérdése:

Fogamzásgátló abba hagyása után miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Rigevidon fogamzásgátlót szedtem! Most hagytam abba 4 napja orvosi utasításra! 5 hónapig szedtem aztán nem jött meg! Elmentem dokihoz azt mondta normális és,hogy 100% hogy nem vagyok terhes! Abba hagytam és még mindig semmi! Se hasi fájdalom se semmi! Lehet hülyeség de mozgást érzek a hasamban! És igaz ami igaz sokszor később vettem be a gyógyszert ,este szoktam de sokszor elfelejtettem és másnap reggel vagy délben vettem be! Mem értem mi lehet ha azt mondta a doki,hogy nem vagyok terhes:/ hüvelyi uh-t csinált! Szerintetek?
2018. jan. 18. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj egy terhességi tesztet,azért.Ártani nem árthat.

Azt tudod,ugye,hogy a tabletta szedése alatt nincs peteérés,szóval,ha leállsz vele,akkor idő kell,amíg visszaáll a rendes ciklusod.

2018. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom👍 fogok csinálni
2018. jan. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!